Firma Agry prowadzi sprzedaż hurtową akcesoriów z tworzyw sztucznych i wyrobów kaletniczych. Na stronie sklepu możemy znaleźć usztywniacze pod rączki w wielu różnych rozmiarach. Zadaniem produktu przypominającym swoim wyglądem linijkę jest dodatkowe zabezpieczenie Naszego bagażu. Uchwyt ze specjalnym wzmocnieniem daje gwarancję niezerwania się rączki pod wpływem obciążenia. W kategorii "inne" znajdziemy również stoper do pasków wykonanych z taśmy. Głównym zadaniem tego produktu jest unieruchomienie paska w wybranej przez Nas szerokości. Stoper posiada silny zatrzask, który przeciwdziała przesuwaniu się materiału wewnątrz.

Akcesoria z tworzyw sztucznych i wyroby kaletnicze

Naszywka adresowa przyszyta do Twojej torby zabezpiecza przed zagubieniem bagażu np. na lotnisku. W okienku ramki możemy umieścić takie informacje jak Nasze imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu. Pozostawiając takie dane ułatwiamy obsłudze lotniska kontakt z Nami. Niewielkie elementy z tworzywa sztucznego mogą nawet uratować Nasze życie. Możemy zapisać tam grupę Naszej krwi lub nazwę choroby z którą się zmagamy. W przypadku wypadku lub zasłabnięcia osoby z otoczenia będą wiedziały w jaki sposób zareagować.

Nie tylko na lotnisku może zapodziać się Nasza walizka. W przypadku podróży autobusem lub pociągiem możemy umieścić Nasz bagaż nad Naszym siedzeniem. Wychodząc zbyt szybko nagle możemy zdać sobie sprawę, że zapomnieliśmy Naszych rzeczy. Tym bardziej jest to możliwe jeśli pochłonęła Nas ciekawa rozmowa z miłym rozmówcą. Inną sytuacją w której możemy się rozkojarzyć jest nadmierna eksykacja miejscem do którego jedziemy.

Założenie suwaka na taśmę zamkową

W celu założenia suwaka na taśmę zamkową należy rozdzielić końce zamka na około 2cm. Następnie założyć suwak na jedną stronę rozdzielonego zamka i docisnąć. To samo należy powtórzyć z drugą stroną. Na końcu należy złapać za końce taśmy i pociągnąć suwak w dół. Czynność ta nie wymaga posiadania nadzwyczajnych umiejętności manualnych. Wystarczy chwila cierpliwości i szczypta zaangażowania.

Bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest zakup taśmy suwakowej w MB i samodzielne zakładanie główek suwakowych niż kupowanie gotowych zamków błyskawicznych z zamontowanym suwakiem. W przypadku gdy szyjemy dużo np. pościeli gdzie potrzebujemy duże ilości taśmy to opisany pomysł jeszcze bardziej zyskuje na znaczeniu. 

Przelotki do słuchawek...

Muzyka posiada zbawienny wpływ na Nasz umysł i pomaga w walce z depresją. Pozytywne dźwięki podnoszą bowiem poziom serotoniny, która wpływa na poprawę stanów emocjonalnych w Naszym organizmie. Podczas słuchania pogodnej muzyki np. reggae można zaobserwować u siebie szybsze bicie serca i uśmiech na twarzy.

Będąc w dobrym nastroju lepiej radzimy sobie z problemami dnia codziennego. Zadania są przez Nas szybciej rozwiązywane a Nasza praca jest bardziej efektywna. Czekając na pozytywne wydarzenie np. spotkanie towarzyskie warto nastroić się przed wyjściem odpowiednią muzyką. Utwory z pozytywnym przesłaniem pozwalają skumulować w sobie dobrą energię. W czasie spotkania będziemy wysyłać serdeczne komunikaty do innych osób, pełne empatii i zaangażowania w konwersację. Istnieje 16 typów osobowości, każda osoba dodatkowo posiada własne doświadczenia i przeżycia. Jesteśmy różni, dlatego istnieje około 100 różnych gatunków muzycznych.

Nie ważne jakiej muzyki słuchasz, ważne żeby ulubiona nuta była zawsze blisko Ciebie. Dzięki przelotką do słuchawek jest to możliwe. Naszywki dostępne są w różnych kształtach np. kwadrat lub romb. Podstawową funkcją tego gadżetu jest możliwość przełożenia kabla od słuchawek.

Nic tak nie denerwuje podczas uprawiania aktywności na świeżym powietrzu jak "dyndające" kable. Naszywki unieruchomią Nasz sprzęt muzyczny podczas treningu. Pozwolą czerpać radość ze swojego hobby. Główną zaletą jest możliwość schowania kabli pod kurtką. Przewód w słuchawkach, który został przewleczony przez naszywkę jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Dodatki do ręcznego szycia odzieży w domu

Coraz bardziej popularne staje się samodzielne szycie ubrań w domu. Na rynku dostępnych jest wiele różnych materiałów o różnej gramaturze, wzorach i kolorach. Możemy wyróżnić trzy grupy materiałowe. Do pierwszej z nich zaliczymy materiały naturalne takiej jak bawełna i wełna. Druga grupa to materiały sztuczne np. acetat. Do materiałów syntetycznych zaliczymy m.in poliester i poliamid. 

Dążymy do pokazania Światu swojej indywidualności. Powoli nudzą Nas oklepane fasony ubrań dostępne w sieciówkach. Zdajemy sobie sprawę, że ubraniem możemy podkreślić Nasz charakter, zamiłowania oraz pasje. Szyjąc bluzę w zaciszu swojego domu warto zaopatrzyć się w plastikowe zakończenia do sznurków. Te niewielkie elementy podnoszą walory estetyczne bluzy.

Inne dodatki z tworzyw sztucznych:

 • Zaczep 25mm
 • Usztywniacz pod rączkę 345-32
 • Usztywniacz pod rączkę 290-32
 • Usztywniacz pod rączkę 260-20
 • Szlufki
 • Stopery
 • Naszywki słuchawkowe w formie kwadratu
 • Naszywki słuchawkowe w formie rombu
 • Naszywki adresowe
 • Końcówki do sznurków
 • Końcówka do zamka błyskawicznego
czytaj dalej