Klamerki zatrzaskowe to nowoczesne rozwiązanie w kategorii praktycznych zapinek do ubrań ochronnych, a także sprzętu o charakterze pakunkowym i wystawowym. Dzięki ich wykorzystaniu, można w przystępny sposób usprawnić komfort noszenia plecaków, smyczy reklamowych, a także zadbać o bezpieczeństwo domowych pupili.

Służą one bowiem zarówno pracownikom służb mundurowych, jak i miłośnikom zwierząt, szczególnie posiadaczom psów. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz prosta obsługa przekładają się na sprawną pracę każdego kompatybilnego przyrządu bądź akcesorium. Inwestując w energooszczędny asortyment hurtowy firmy Agry, oszczędzasz czas i pieniądze, a dodatkowo masz gwarancję fachowej pomocy oraz sprawdzonego źródła.

Klamerki zatrzaskowe producent - produkcja

   
Zasada działania wspomnianego produktu opiera się na wykorzystaniu go do łączenia dwóch końcówek taśmy. Jej określone warstwy (przy prawidłowym założeniu) zapewniają nośność i stabilność przedmiotów wyposażenia, a dzięki zatrzaskowym klamerkom ułatwiają kontrolę i amortyzują ułożenie względem ciała. To doskonałe rozwiązanie w sytuacjach, związanych z wykonywaniem pracy terenowej, wymagającej ogromnego wysiłku i odbywającej się w niesprzyjających warunkach.

Z tego powodu, nasze klamerki znajdują szerokie zastosowanie wśród pracowników służb mundurowych, do których zalicza się osoby, zatrudnione w Pogotowiu, Straży Pożarnej czy Policji. Bez względu na częstotliwość pracy i poziom profesjonalizmu ich użytkowników, zapewniają optymalną sprawność przez długie miesiące. Posiadanie odzieży ochronnej z elementami naszej techniki poprawia także komfort i aerodynamikę, dzięki czemu zwiększa efektywność każdej podjętej aktywności.

Klamry zatrzaskowe do łączenia dwóch końcówek taśmy

 
Klamerki zatrzaskowe wykonuje się z bezpiecznego i trwałego tworzywa, którym jest termoplastyczny materiał o krystalicznej strukturze. Acetal (bo o nim mowa) nie odkształca się i nie powoduje żadnych skutków ubocznych dla zdrowia, a dodatkowo potrafi zabezpieczyć przedmioty o naprawdę dużej masie. Jeśli regularnie nosisz bogato wypełniony plecak i potrzebujesz poręcznego narzędzia do jego stabilizacji, posiadane przez nas produkty są właśnie dla Ciebie.

Atrybuty te, choć mają rozmaite szerokości, są kompatybilne z szerokim wachlarzem akcesoriów o charakterze ładunkowym, takich jak krawieckie gumki, liny, sznurki czy taśmy. Co więcej, za sprawą wbudowanych regulatorów, potrafią spinać konfiguracje, dostosowując wspomagane przedmioty do obrysu ciała. Produkty te, nawet w najtrudniejszych przypadkach, nie wymagają użycia dużej ilości siły, co nie powoduje jakichkolwiek nierówności, pęknięć czy zagięć.

Producent klamerek zatrzaskowych


Wybierając tego rodzaju asortyment, należy brać pod uwagę stopień elastyczności i łatwość w podejmowaniu natychmiastowej reakcji. Jest to niezbędne szczególnie wtedy, gdy istnieje konieczność kontroli poruszania bądź zabezpieczenia innej osoby (np. dziecka) bądź zwierzęcia (m.in. psa) na określonej przestrzeni.

Stosując klamerki na zatrzask, zapewniasz jej dostateczną swobodę przemieszczania, nie powodując dyskomfortu ani wahań postawy. Jeśli natomiast wystąpi próba utraty przyczepności, za sprawą odpowiednio dobranej blokady możesz opanować każdy niekontrolowany ruch, i to przy wykonaniu zaledwie jednego ruchu ręką. Dzięki starannemu profilowi konstrukcji i odporności na niekorzystne warunki pogodowe, mechanizm działa niemal bezproblemowo w nowoczesnych typach smyczy bądź szelek.


Wybór sprawdzonych klamerek na zatrzask wiąże się z pozyskaniem określonego rodzaju przyborów do łączenia lub wiązania, a także zgodności z przedmiotem roboczym. Przed zakupem, zapoznaj się z właściwościami wskazanego przez Ciebie narzędzia, a jeśli wybrana konfiguracja powoduje komplikacje, skorzystaj z pomocy doświadczonego specjalisty. W takim przypadku konieczne wydaje się sprawdzenie kompatybilności w oparciu o stan techniczny produktu, niekiedy też stopień zaawansowania czy przeznaczenia. 

Klamry zatrzaskowe 10mm, 15mm - regulowane


W zależności od rodzaju zastosowania oraz szerokości materiału nośnego, jesteśmy w stanie zaoferować produkty z pierwszej ręki i od zaufanych wykonawców. Posiadamy nie tylko pozycje filigranowe (klamerka zatrzaskowa 10mm, klamerka zatrzaskowa 10mm regulowana, klamerka zatrzaskowa 15mm), ale również odpowiedniki do bardziej wymagających narzędzi (klamerka zatrzaskowa 30mm odzieżowa, klamerka zatrzaskowa 40mm wzór 2). Nasze wyroby cechuje uniwersalne zastosowanie oraz neutralna klasyczna kolorystyka (wersja czarna).

Koncentrujemy się na sprzedaży hurtowej, dlatego też rekomendujemy składanie zamówień ze wskazaniem (w miarę możliwości) dokładnej ilości sztuk. Warto pamiętać, że wszystkie oferowane produkty obejmuje dedykowana gwarancja, mają zróżnicowaną dostępność, a dodatkowo są w atrakcyjnych cenach.

U nas zyskujesz pewność i satysfakcję z dowolnie wybranego asortymentu, a w przypadku braku dostatecznej opłacalności, przysługuje Ci zwrot pieniędzy. Polecamy także inne kolekcje dodatków kaletniczych i artykułów z tworzyw sztucznych. Ich szczegóły techniczne i dedykowane grafiki są dostępne na naszej oficjalnej stronie www.agry.pl.    

tekst, który sie rozwija

czytaj dalej

Firma Agry prowadzi sprzedaż hurtową karabińczyków. Te małe elementy posiadają nieocenioną wartość użytkową. Stanowią łącznik w zespoleniu dwóch niezależnych przedmiotów. Cechują się solidnym wykonaniem i wytrzymałością. Pogoń za biznesem sprawia, że ludzie potrzebują prostych ale niezawodnych rozwiązań. Karabińczyki posiadają szerokie zastosowanie zarówno w życiu codziennym jak i w pracy lekarza weterynarii.

Karabińczyki produkcja, karabińczyki producent

Wędrując po górach należy mieć na uwadze zmieniającą się w prędkości światła pogodę. Podczas wędrowania zależy Nam na tym, żeby nie ściągać za każdym razem plecaka kiedy mamy potrzebę sięgnięcia po niezbędny w danej chwili asortyment.

Specyficzne ukształtowanie powierzchni i górskie warunki nie zawsze pozwalają na zrobienie sobie przerwy na uzupełnienie płynów. Przy pomocy karabińczyków możemy łatwo przyczepić do plecaka kubek termiczny lub butelkę wody mineralnej. Przy takim rozwiązaniu wystarczy, że sięgniemy ręką do tyłu aby szybko odblokować ratującą Nas przed odwodnieniem wodę.

Karabińczyki przy plecaku. Co zabrać na pieszą wędrówkę?

Peleryna przeciwdeszczowa stanowi niezbędny ekwipunek podczas górskich wypraw. Warto mieć ją zawsze blisko siebie, ponieważ w każdej chwili możemy zostać niemiło zaskoczeni przez obfitą ulewę. Karabińczyki pozwalają tak zamontować pelerynę do plecaka, że jest dostępna na wyciągnięcie ręki a przy tym nie powiewa na wietrze.

Silne zaciski karabińczyków utrzymują Nasze przybory w stałym i pewnym ułożeniu. Nie musimy się martwić,że podczas wycieczki pieszej utracimy Nasze cenne zasoby. Przy pomocy karabińczyków można, także spiąć suwaki od plecaka. Takie rozwiązanie sprawi, że nie będziemy przejmować się czy plecak nagle się nie otworzy. Komfort podczas pokonywania dalszych kilometrów przekłada się na Nasze zadowolenie z wycieczki.

Karabińczyki dla zwierząt nie tylko domowych

Myśląc o karabińczykach przywołujemy w pamięci Naszego pupila psa lub kota. Wychodząc na spacer z czworonogiem w miejscach publicznych trzymamy naszych milusińskich na smyczy. Na końcu smyczy znajduje się karabińczyk z ryglem zapewniający łatwe i bezproblemowe zapięcie i odpięcie smyczy z obroży.

Tego rodzaju zaczepy muszą być bardzo wytrzymałe oraz dedykowane do gabarytu smyczy. Karabińczyki do smyczy powinny być obrotowe, przeciwdziałają one skręcaniu się smyczy i nie krępują ruchu zwierzęcia. Do lekkich smyczy dedykowane są małe karabińczyki. Właściciele dużych czworonogów powinni wybierać większe smycze z cięższymi karabińczykami.

Do obroży przy pomocy karabińczyka możemy przyczepić nie tylko smycz. Ciekawym pomysłem jest doczepienie torebki z workami jednorazowymi. Takie rozwiązanie sprawi, że nie zapomnimy o sprzątaniu po Naszym zwierzaku podczas spaceru z czworonogiem.

Profesjonalne karabińczyki szerokiego zastosowania - sprawdź ofertę producenta

Za pomocą karabińczyka możemy doczepić torebkę ze smakołykami do obroży Naszego pupila. Takie przysmaki w zasięgu wyostrzonego zmysłu węchu sprawią, że zwierze będzie bardziej chętne i zmotywowane do zdobywania nowych umiejętności.

Nie zapominajmy o zwierzętach hodowlanych, karabińczyki mogą służyć jako uprząż dla byków, krów, kóz oraz koni. Sprawdzą się przy dojeniu i wyprowadzaniu zwierząt na pastwisko. Solidne zabezpieczenie sprawi, że zwierzę nie ucieknie i nie zrobi sobie krzywdy. Karabińczyki do których można zamontować pasy szczególnie polecane są podczas wykonywania badań i przeglądów weterynaryjnych. 

Karabińczyki codzienne zastosowania

Karabińczyki ułatwiają szybkie i sprawne zawieszenie dekoracji na gałce meblowej lub haku. Wystarczy jeden "klik", aby cieszyć się z nowej aranżacji. Gwarantują, że Nasza ulubiona szklana lub ceramiczna ozdoba nie spadnie z wysokości na Ziemię i się nie potłucze.

Przy pomocy karabińczyków można łatwo zamontować hamak do drzew. Dostępne są różne rodzaje karabińczyków. Warto dobrać udźwig karabińczyka do masy ciała.Niewłaściwe dobranie udźwigu może poskutkować tym, że zamiast wypoczywać na hamaku będziemy leżeć na szyszkach pod hamakiem.

Myśląc o wypoczynku na campingu warto zabrać ze sobą zestaw karabińczyków. Dzięki Nim w spartańskich warunkach solidnie przymocujesz linkę do drzew i zrobisz suszarkę na ubrania.

Znanym przykładem zastosowania karabińczyków jest montaż za ich pomocą kluczy do paska czy narzędzi w garażu. Pozwalają na łatwe zachowanie porządku i czystości w miejscu pracy.

Każda rzecz będzie znajdowała się we właściwym miejscu a my nie będziemy tracić czasu i wysiłku na niepotrzebne nikomu poszukiwania. Ciekawym pomysłem może być także spięcie jednorazowych worków przy pomocy karabińczyka. Dzięki takiemu rozwiązaniu zapanujemy nad jednorazówkami w Naszym otoczeniu. 

Rodzaje karabińczyków jakie oferujemy

 • Karabińczyk trójkątny
 • Karabińczyk wzmocniony z zaczepem
 • Karabińczyk obrotowy
czytaj dalej

Firma Agry prowadzi sprzedaż hurtową akcesoriów z tworzyw sztucznych i wyrobów kaletniczych. Na stronie sklepu możemy znaleźć usztywniacze pod rączki w wielu różnych rozmiarach. Zadaniem produktu przypominającym swoim wyglądem linijkę jest dodatkowe zabezpieczenie Naszego bagażu. Uchwyt ze specjalnym wzmocnieniem daje gwarancję niezerwania się rączki pod wpływem obciążenia. W kategorii "inne" znajdziemy również stoper do pasków wykonanych z taśmy. Głównym zadaniem tego produktu jest unieruchomienie paska w wybranej przez Nas szerokości. Stoper posiada silny zatrzask, który przeciwdziała przesuwaniu się materiału wewnątrz.

Akcesoria z tworzyw sztucznych i wyroby kaletnicze

Naszywka adresowa przyszyta do Twojej torby zabezpiecza przed zagubieniem bagażu np. na lotnisku. W okienku ramki możemy umieścić takie informacje jak Nasze imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu. Pozostawiając takie dane ułatwiamy obsłudze lotniska kontakt z Nami. Niewielkie elementy z tworzywa sztucznego mogą nawet uratować Nasze życie. Możemy zapisać tam grupę Naszej krwi lub nazwę choroby z którą się zmagamy. W przypadku wypadku lub zasłabnięcia osoby z otoczenia będą wiedziały w jaki sposób zareagować.

Nie tylko na lotnisku może zapodziać się Nasza walizka. W przypadku podróży autobusem lub pociągiem możemy umieścić Nasz bagaż nad Naszym siedzeniem. Wychodząc zbyt szybko nagle możemy zdać sobie sprawę, że zapomnieliśmy Naszych rzeczy. Tym bardziej jest to możliwe jeśli pochłonęła Nas ciekawa rozmowa z miłym rozmówcą. Inną sytuacją w której możemy się rozkojarzyć jest nadmierna eksykacja miejscem do którego jedziemy.

Założenie suwaka na taśmę zamkową

W celu założenia suwaka na taśmę zamkową należy rozdzielić końce zamka na około 2cm. Następnie założyć suwak na jedną stronę rozdzielonego zamka i docisnąć. To samo należy powtórzyć z drugą stroną. Na końcu należy złapać za końce taśmy i pociągnąć suwak w dół. Czynność ta nie wymaga posiadania nadzwyczajnych umiejętności manualnych. Wystarczy chwila cierpliwości i szczypta zaangażowania.

Bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest zakup taśmy suwakowej w MB i samodzielne zakładanie główek suwakowych niż kupowanie gotowych zamków błyskawicznych z zamontowanym suwakiem. W przypadku gdy szyjemy dużo np. pościeli gdzie potrzebujemy duże ilości taśmy to opisany pomysł jeszcze bardziej zyskuje na znaczeniu. 

Przelotki do słuchawek...

Muzyka posiada zbawienny wpływ na Nasz umysł i pomaga w walce z depresją. Pozytywne dźwięki podnoszą bowiem poziom serotoniny, która wpływa na poprawę stanów emocjonalnych w Naszym organizmie. Podczas słuchania pogodnej muzyki np. reggae można zaobserwować u siebie szybsze bicie serca i uśmiech na twarzy.

Będąc w dobrym nastroju lepiej radzimy sobie z problemami dnia codziennego. Zadania są przez Nas szybciej rozwiązywane a Nasza praca jest bardziej efektywna. Czekając na pozytywne wydarzenie np. spotkanie towarzyskie warto nastroić się przed wyjściem odpowiednią muzyką. Utwory z pozytywnym przesłaniem pozwalają skumulować w sobie dobrą energię. W czasie spotkania będziemy wysyłać serdeczne komunikaty do innych osób, pełne empatii i zaangażowania w konwersację. Istnieje 16 typów osobowości, każda osoba dodatkowo posiada własne doświadczenia i przeżycia. Jesteśmy różni, dlatego istnieje około 100 różnych gatunków muzycznych.

Nie ważne jakiej muzyki słuchasz, ważne żeby ulubiona nuta była zawsze blisko Ciebie. Dzięki przelotką do słuchawek jest to możliwe. Naszywki dostępne są w różnych kształtach np. kwadrat lub romb. Podstawową funkcją tego gadżetu jest możliwość przełożenia kabla od słuchawek.

Nic tak nie denerwuje podczas uprawiania aktywności na świeżym powietrzu jak "dyndające" kable. Naszywki unieruchomią Nasz sprzęt muzyczny podczas treningu. Pozwolą czerpać radość ze swojego hobby. Główną zaletą jest możliwość schowania kabli pod kurtką. Przewód w słuchawkach, który został przewleczony przez naszywkę jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Dodatki do ręcznego szycia odzieży w domu

Coraz bardziej popularne staje się samodzielne szycie ubrań w domu. Na rynku dostępnych jest wiele różnych materiałów o różnej gramaturze, wzorach i kolorach. Możemy wyróżnić trzy grupy materiałowe. Do pierwszej z nich zaliczymy materiały naturalne takiej jak bawełna i wełna. Druga grupa to materiały sztuczne np. acetat. Do materiałów syntetycznych zaliczymy m.in poliester i poliamid. 

Dążymy do pokazania Światu swojej indywidualności. Powoli nudzą Nas oklepane fasony ubrań dostępne w sieciówkach. Zdajemy sobie sprawę, że ubraniem możemy podkreślić Nasz charakter, zamiłowania oraz pasje. Szyjąc bluzę w zaciszu swojego domu warto zaopatrzyć się w plastikowe zakończenia do sznurków. Te niewielkie elementy podnoszą walory estetyczne bluzy.

Inne dodatki z tworzyw sztucznych:

 • Zaczep 25mm
 • Usztywniacz pod rączkę 345-32
 • Usztywniacz pod rączkę 290-32
 • Usztywniacz pod rączkę 260-20
 • Szlufki
 • Stopery
 • Naszywki słuchawkowe w formie kwadratu
 • Naszywki słuchawkowe w formie rombu
 • Naszywki adresowe
 • Końcówki do sznurków
 • Końcówka do zamka błyskawicznego
czytaj dalej

Firma Agry zajmuje się produkcją plastikowych elementów takich jak rączki i ramki do pasów. Producenci pokrowców sportowych oraz przeznaczonych do przechowywania instrumentów powinni być szczególnie zainteresowani ofertą firmy. Przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż hurtową. Elementy przedstawione na stronie internetowej są trwałe i wytrzymałe. Dobrze wyprofilowanie rączki chronią dłonie przed powstawaniem odcisków. Z kolei regulowane ramki do pasów zabezpieczają przed otarciami oraz stabilizują ciężar. Cechy te są szczególnie ważne przy przewożeniu cennych przedmiotów w pokrowcach jakimi są niewątpliwie instrumenty muzyczne i sprzęt sportowy.

Ramki i rączki do toreb, walizek i plecaków

Wybierając się na zimowe szaleństwo w górach należy przygotować sprzęt zimowy jakim są narty lub snowboard. Po pierwsze należy zadbać o właściwe zaostrzenie krawędzi. Ostre krawędzie zwiększają zwrotność i przyczepność na twardym śniegu. Kolejnym elementem jest smarowanie powierzchni ślizgowej sprzętu narciarskiego, które zapewnia płynną jazdę. Przy serwisowaniu sprzętu narciarskiego nie można zapominać o potrzebie uzupełnienia ubytków w ślizgach. Ostatnią i najważniejszą kwestią jest ustawienie wskaźniku docisku buta i prawidłowej siły wypięcia.

Ramki do pasów w sportach zimowych

Prawidłowo przygotowany sprzęt należy przed podróżą zapakować w pokrowiec. Ochraniacze na narty czy snowboard posiadają regulowane ramki do pasów. Przesuwając pasy można dostosować długość szelek do własnej wysokości. Dobre ustawienie pasów zapewni komfort podczas przenoszenia sprzętu.

Szelki nie będą się "wbijały" się w skórę co ma wpływ na brak podrażnień i siniaków na ramieniu. Szlufki do pasów są wytrzymałe i stabilne. Sprzęt narciarski jest drogi, dlatego ważne jest żeby ramki gwarantowały ochronę sprzętu narciarskiego podczas wchodzenia pod górę.    

Rączka w rączkę z muzyką

Skrzypce, gitara, wiolonczela, keyboard oraz trąbka to instrumenty, które muszą być przewożone w futerale. Bezpieczeństwo sprzętu grającego podczas transportu jest niezwykle ważne ze względu na delikatne drewniane elementy oraz struny. Każdy pokrowiec posiada rączkę ułatwiającą przenoszenie sprzętu.

Dobrym pomysłem jest przewiązanie rączki przy pomocy linek zakończonych karabińczykami do elementów z wyposażenia bagażnika. Unieruchomienie instrumentu pozwoli na uniknięcie przemieszczania się sprzętu podczas wykonywania manewrów. Większość pokrowców na instrumenty posiada, także regulowane szelki. Dostosowywanie pasów do konkretnego rozmiaru ułatwiają ramki plastikowe. Elementy te, również mogą posłużyć do stabilizacji instrumentu. Wystarczy połączyć ze sobą pasy przy pomocy sznurków i przytwierdzić sprzęt do zaczepów samochodowych.  

Uchwyty w instrumentach mogą mieć rączkę skórzaną, gumową bądź plastikową. Najważniejszym zadaniem tego elementu jest zapewnienie bezpieczeństwa cennemu instrumentowi podczas jego manipulacji. Uchwyty pełnią funkcję stabilizatora i równomiernie rozkładają ciężar po dwóch stronach instrumentu. Kształt rączek zapewnia komfort w czasie pokonywania długich dystansów ze sprzętem również pieszo. Rączki zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby przeciwdziałać powstawaniu odcisków wynikających z przeciążenia.

Pokrowiec chroni sprzęt przed uszkodzeniem oraz rozstrojeniem. Instrumenty powinny znajdować się w futerale nawet w pokoju, żeby nie osadzał się na nich kurz. Kolejną ważną rzeczą jest staranie się o zapewnienie jak najbardziej stałej temperatury sprzętom grającym. Drewno jest materiałem bardzo czułym na wilgoć, ochłodzenie i ocieplenie. Pod wpływem zmian temperatur instrumenty szybciej się rozstrajają. W przypadku chęci zredukowania częstotliwości strojenia warto trzymać instrument w pokrowcu.

Zmiana nie jedno ma imię

W przypadku, gdy znudziła Ci się już Twoja torba podróżna możesz odmienić jej design poprzez zmianę dodatków. Kupując rączkę do walizki np. utrzymaną w prowansalskiej stylizacji sprawisz, że zmieni się styl Twojego podróżniczego ekwipunku. Dostępne są rączki zarówno skórzane jak i plastikowe czy gumowe. Wybierając rączkę wykonaną ze skóry nadasz torbie bardziej eleganckiego charakteru i stylu. Z drugiej strony wybierając rączkę plastikową podkreślisz bardziej sportowy styl swojej torby podróżnej.

Zawsze możesz też zmienić kolor rączki. Wystarczy, że kupisz farbę w sprayu i tym samym przemalujesz rączkę np. na złoto. Pomyśl sobie jak cudownie wyglądałaby butelkowozielona torba ze złotą rączką. Całość stylizacji dopełniałyby ramki do regulacji pasów utrzymane w tej samej kolorystyce.

Doszywając naszywki z pasmanterii podkreślisz tym samym swój indywidualny charakter. Na rynku dostępnych jest wiele naszywek m.in naszywki glamour, wojskowe, kwiatowe i zwierzęce. Pokaż Światu czym się interesujesz i co poprawia Ci nastrój. Za pomocą karabińczyków możesz przyczepić do torby breloczki, które kupiłaś podczas ostatniej ekscytującej podróży.

Rodzaje ramek plastikowych i rączek:

 • Ramka do pasków 30mm
 • Czarna przelotka do pasków 40mm
 • Rączka/Uchwyt do pokrowców
 • Rączka do walizki
 • Rączki miękkie

tekst, który sie rozwija

czytaj dalej

Klamerki zaciskowe to nowoczesne rozwiązanie w kategorii praktycznych zapinek do ubrań ochronnych, jak również akcesoriów i sprzętu pakunkowego. Przy ich użyciu, można w przystępny sposób poprawić swobodę noszenia plecaków, torebek, a także odzieży roboczej, do której zalicza się kaski czy rękawice. Produkty te cieszą się popularnością nie tylko wśród sportowców czy miłośników turystyki, ale także pracowników firm budowlanych. Obecność wysokiej jakości materiałów oraz nieskomplikowana obsługa usprawniają pracę mniej lub bardziej zaawansowanych technicznie przyrządów i akcesoriów. Inwestując w szerokie grono produktów firmy Agry, nie przepłacasz, a w dodatku zyskujesz gwarancję fachowej pomocy oraz sprawdzonego źródła.  

Klamerki Zaciskowe, Regulatory klamerek, Przesuwki producent

Zasada działania klamerek zaciskowych opiera się na wykorzystaniu ich do łączenia dwóch końcówek taśmy. Prawidłowe naciągnięcie określonych warstw powoduje uruchomienie blokady, która stabilizuje połączenie z docelowym atrybutem roboczego użytku. Za sprawą dołączonych regulatorów, taśmę można dopasować do układu ciała, co wpływa na komfort noszenia i stabilność dowolnego przedmiotu bądź akcesorium.

Rozwiązanie to sprawdza się szczególnie podczas wycieczek krajoznawczych oraz na placach budowy. Może to być zarówno pokonywanie długich dystansów, jak też wykonywanie prac w zmiennych warunkach pogodowych. Bez względu na rodzaj i częstotliwość eksploatacji, klamerki zaciskowe zachowują zadowalający wygląd, utrzymując niezawodną sprawność przez naprawdę wiele miesięcy. 

Klamerki zaciskowe producent

Profesjonalne wykończenie i wysokiej trwałości materiał (tworzywo sztuczne) nie powodują żadnych komplikacji w sferze bezpieczeństwa i higieny pracy. Co więcej, rosnące zapotrzebowanie na produkty o dużej masie, powoduje systematyczne zainteresowanie ofertą naszych klamerek do celów rekreacyjnych i zawodowych. Wszystko dzięki niewielkim rozmiarom, przeznaczeniu do wszechstronnego użytku, a także lekkości i mobilności w noszeniu.

Wyposażenie dedykowanej odzieży bądź zapełnionego plecaka we wspomnianego typu klamerki, pozwala zwiększyć wydajność każdej wykonanej aktywności. Nawet wtedy, gdy podejmowane działania odbywają się na dużej wysokości i wymagają koordynacji/współpracy zorganizowanych zespołów roboczych. Przekonali się o tym zarówno amatorzy górskich wypraw, jak i profesjonalni inżynierowie budownictwa.

Często dochodzi do sytuacji, gdy wymagana jest natychmiastowa reakcja, a występujące okoliczności wiążą się z użyciem dużej siły. Nie zważając na jakość ani wytrzymałość posiadanego wyposażenia, warto zaopatrzyć się w akcesorium o termoplastycznych właściwościach. 

Produkcja klamerek zaciskowych i regulatorów klamerek

Klamerki zaciskowe cechuje odporność na wysoką temperaturę, jak również wszelkie zniszczenia użytkowe, takie jak pęknięcia czy zagięcia. Nie musisz także martwić się o powstawanie fałd i wybrzuszeń - produkty te są kompatybilne ze zdecydowaną większością konfiguracji. Istotny jest natomiast odpowiedni dobór przedmiotu, pełniącego funkcje łącznika (lina, sznurek, taśma itp.). Nie istnieje bowiem jedna uniwersalna odmiana klamerek, co jest spowodowane przeznaczeniem dla akcesoriów o różnych wymiarach, zwłaszcza szerokości. 

Jeśli chcemy zaopatrzyć się w tego typu rozwiązania, musimy przede wszystkim zapoznać się z profilem użytkowanej odzieży bądź pakunkowego sprzętu. Należy również dysponować sprawnym łącznikiem, dostosowanym zarówno do głównego atrybutu wyposażenia, jak też wybranego typu klamerki.

W zależności od preferencji i znajomości technik użytkowych, możemy (w miarę możliwości produkcyjnych) pozyskać ich dowolną ilość na zamówienie hurtowe. Jeśli nie mamy dostatecznej wiedzy bądź zastosowane konfiguracje nie spełniają naszych oczekiwań, warto skorzystać z fachowej pomocy doświadczonego technika. Wszystko po to, aby uzyskać najwyższy stopień sprawności wszystkich przyrządów i akcesoriów, pozwalających cieszyć się atrakcyjnością wybranej rozrywki bądź jakością wykonanej pracy.  

Dystrybutor klamerek zaciskowych, przesuwek i regulatorów klamerek

W zależności od specyfiki potrzeb oraz szerokości materiału nośnego, dysponujemy wyłącznie profesjonalnym asortymentem z pierwszej ręki i od zaufanych wykonawców. Posiadamy pozycje do zróżnicowanego użytku, odmiennych właściwościach technicznych, dostępne w kilku dedykowanych odmianach (klamerka zaciskowa 20mm, klamerka zaciskowa 25mm wzór 1, klamerka zaciskowa 25mm wzór nr 3, klamerka zaciskowa 30mm). 

Nasze produkty cechuje zgodność z obowiązującymi normami i standardami BHP oraz neutralna klasyczna kolorystyka (wersja czarna). Wszystkie przedmioty wykonane są z energooszczędnych materiałów wysokiej jakości, gwarantując użytkowy charakter w każdych warunkach pracy. Jesteśmy zorientowani rynkowo i skoncentrowani na sprzedaży hurtowej, dlatego rekomendujemy składanie zamówień z dokładnością sztuk i wskazaniem docelowego miejsca dostawy.

Oferujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny, szybki i sprawny dowóz, a ponadto fachową pomoc naszych doświadczonych konsultantów. Kupując dowolne produkty z naszego sklepu, otrzymujesz dedykowaną gwarancję użyteczności, a w przypadku niezadowolenia bądź niedogodności technicznych, przysługuje Ci zwrot pieniędzy.  

czytaj dalej

Firma Agry oferuje podstawki chroniące torby codziennego użytku i bagaże podróżne przed przetarciami. Elementy ochronne zabezpieczają dno torby i wnętrze torby przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi. Chronią przed zabrudzeniami nie tylko dno torby, ale także Naszą odzież i sprzęty znajdujące się wokół. Firma prowadzi sprzedaż hurtową podkładek pod torby oraz ochraniaczy na ramię. Dodatki kaletnicze dostępne na stronie internetowej są trwałe i solidnie wykonane. W asortymencie firmy znajdują się, także podstawki typu pukle oraz bąble.

Ochraniacze do toreb, Pukle, Odbojniki

Podkładki pod torbę ochronią Twoją drogocenną torbę i Ciebie przed zabrudzeniami. W przypadku kontaktu Twojej torebki z odzieżą nie musisz przejmować się niewygodnymi plamami. Brud i błoto nie zostanie przyniesione do Twojego domu poprzez dno torebki. Bez stresu i lęku możesz stawiać swoją galanterię na eleganckich meblach.

Podczas ważnych spotkań zachowasz nienaganny styl i grację. Nie ma takiej kwoty, której nie można byłoby wydać na dzieło sztuki jakim jest torebka. Miłość to też ciągła troska o stan Naszej przyjaciółki, która wędruje z Nami przez życie ramię w ramię. Kupując dla Niej ochraniacze będziemy mogli dłużej cieszyć się z jej towarzystwa. Podkładki ochronią dno torebki przed przetarciami i uszkodzeniami mechanicznymi.

Ochraniacze nie tylko pod torby kobiece

Podkładki mogą być używane, także jako ochrona pod torby podróżne. Na przystanku autobusowym lub na dworcu stawiamy torbę podróżną na mokrym podłożu. Wilgoć, która dostanie się do wnętrza Naszego bagażu z pewnością zniszczy Nasze ubrania. Podkładki chronią nasz bagaż przed wilgocią i zanieczyszczeniami z podłoża. Przetarcia od spodu torby mogą doprowadzić do tego, że kontakt z podłożem będzie jeszcze bardziej bezpośredni. Podkładki chronią przed uszkodzeniami i przetarciami.

Ochraniacze typu bąble polecane są do walizek twardych. Kaletnicze zabezpieczenia są trwałe i solidnie wykonane. Gwarantują bezpieczeństwo przechowywanych w walizce rzeczy. Chronią walizkę przed zarysowaniami. Ochraniacze typu podstawki i pukle polecane są częściej do bagażów materiałowych.

Ochrona nie jedno ma imię

Szczególnym rodzajem ochraniaczy są ochraniacze na ramię torby. Nic tak nie denerwuje jak obszarpane ramię torby od laptopa. Nici przy pasku od torby zaburzają estetykę i podkopują Nasz profesjonalizm. Ochraniacze zabezpieczają ramie Naszej torby przed rozrywaniem materiału. Dodatkową zaletą produktu jest to, że ramię nie "wrzyna" Nam się w ciało.

Dyskomfort podczas noszenia torby przekłada się negatywnie na Naszą pracę. Spada motywacja i chęci do pracy. Każdy chce się czuć komfortowo, tym bardziej jeżeli często użytkuje laptopa z którym musi się przemieszczać po całym mieście. Często podróż służbowa nie ogranicza się tylko do podróży między miastowych. Ochraniacze na ramię wszyte do ramienia torby zapewnią komfort podczas podróży zagranicznych. Wędrując z laptopem po zagranicznej firmie zależy Nam na tym aby jak najbardziej odciążyć Nasze ramię.

Rodzaje ochraniaczy torebkowych/bagażowych

 • Ochraniacze - pukle
 • Podstawka ochronna do toreb mała
 • Podstawka ochronna do toreb duża
 • Odbojnik- podstawka
 • Podstawka ochronna bąble
 • Ochraniacz na ramię 40mm
 • Ochraniacz na ramię 30mm
 • Ochraniacz na ramię 25mm
czytaj dalej