Klamerki zatrzaskowe to nowoczesne rozwiązanie w kategorii praktycznych zapinek do ubrań ochronnych, a także sprzętu o charakterze pakunkowym i wystawowym. Dzięki ich wykorzystaniu, można w przystępny sposób usprawnić komfort noszenia plecaków, smyczy reklamowych, a także zadbać o bezpieczeństwo domowych pupili.

Służą one bowiem zarówno pracownikom służb mundurowych, jak i miłośnikom zwierząt, szczególnie posiadaczom psów. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz prosta obsługa przekładają się na sprawną pracę każdego kompatybilnego przyrządu bądź akcesorium. Inwestując w energooszczędny asortyment hurtowy firmy Agry, oszczędzasz czas i pieniądze, a dodatkowo masz gwarancję fachowej pomocy oraz sprawdzonego źródła.

Klamerki zatrzaskowe producent - produkcja

   
Zasada działania wspomnianego produktu opiera się na wykorzystaniu go do łączenia dwóch końcówek taśmy. Jej określone warstwy (przy prawidłowym założeniu) zapewniają nośność i stabilność przedmiotów wyposażenia, a dzięki zatrzaskowym klamerkom ułatwiają kontrolę i amortyzują ułożenie względem ciała. To doskonałe rozwiązanie w sytuacjach, związanych z wykonywaniem pracy terenowej, wymagającej ogromnego wysiłku i odbywającej się w niesprzyjających warunkach.

Z tego powodu, nasze klamerki znajdują szerokie zastosowanie wśród pracowników służb mundurowych, do których zalicza się osoby, zatrudnione w Pogotowiu, Straży Pożarnej czy Policji. Bez względu na częstotliwość pracy i poziom profesjonalizmu ich użytkowników, zapewniają optymalną sprawność przez długie miesiące. Posiadanie odzieży ochronnej z elementami naszej techniki poprawia także komfort i aerodynamikę, dzięki czemu zwiększa efektywność każdej podjętej aktywności.

Klamry zatrzaskowe do łączenia dwóch końcówek taśmy

 
Klamerki zatrzaskowe wykonuje się z bezpiecznego i trwałego tworzywa, którym jest termoplastyczny materiał o krystalicznej strukturze. Acetal (bo o nim mowa) nie odkształca się i nie powoduje żadnych skutków ubocznych dla zdrowia, a dodatkowo potrafi zabezpieczyć przedmioty o naprawdę dużej masie. Jeśli regularnie nosisz bogato wypełniony plecak i potrzebujesz poręcznego narzędzia do jego stabilizacji, posiadane przez nas produkty są właśnie dla Ciebie.

Atrybuty te, choć mają rozmaite szerokości, są kompatybilne z szerokim wachlarzem akcesoriów o charakterze ładunkowym, takich jak krawieckie gumki, liny, sznurki czy taśmy. Co więcej, za sprawą wbudowanych regulatorów, potrafią spinać konfiguracje, dostosowując wspomagane przedmioty do obrysu ciała. Produkty te, nawet w najtrudniejszych przypadkach, nie wymagają użycia dużej ilości siły, co nie powoduje jakichkolwiek nierówności, pęknięć czy zagięć.

Producent klamerek zatrzaskowych


Wybierając tego rodzaju asortyment, należy brać pod uwagę stopień elastyczności i łatwość w podejmowaniu natychmiastowej reakcji. Jest to niezbędne szczególnie wtedy, gdy istnieje konieczność kontroli poruszania bądź zabezpieczenia innej osoby (np. dziecka) bądź zwierzęcia (m.in. psa) na określonej przestrzeni.

Stosując klamerki na zatrzask, zapewniasz jej dostateczną swobodę przemieszczania, nie powodując dyskomfortu ani wahań postawy. Jeśli natomiast wystąpi próba utraty przyczepności, za sprawą odpowiednio dobranej blokady możesz opanować każdy niekontrolowany ruch, i to przy wykonaniu zaledwie jednego ruchu ręką. Dzięki starannemu profilowi konstrukcji i odporności na niekorzystne warunki pogodowe, mechanizm działa niemal bezproblemowo w nowoczesnych typach smyczy bądź szelek.


Wybór sprawdzonych klamerek na zatrzask wiąże się z pozyskaniem określonego rodzaju przyborów do łączenia lub wiązania, a także zgodności z przedmiotem roboczym. Przed zakupem, zapoznaj się z właściwościami wskazanego przez Ciebie narzędzia, a jeśli wybrana konfiguracja powoduje komplikacje, skorzystaj z pomocy doświadczonego specjalisty. W takim przypadku konieczne wydaje się sprawdzenie kompatybilności w oparciu o stan techniczny produktu, niekiedy też stopień zaawansowania czy przeznaczenia. 

Klamry zatrzaskowe 10mm, 15mm - regulowane


W zależności od rodzaju zastosowania oraz szerokości materiału nośnego, jesteśmy w stanie zaoferować produkty z pierwszej ręki i od zaufanych wykonawców. Posiadamy nie tylko pozycje filigranowe (klamerka zatrzaskowa 10mm, klamerka zatrzaskowa 10mm regulowana, klamerka zatrzaskowa 15mm), ale również odpowiedniki do bardziej wymagających narzędzi (klamerka zatrzaskowa 30mm odzieżowa, klamerka zatrzaskowa 40mm wzór 2). Nasze wyroby cechuje uniwersalne zastosowanie oraz neutralna klasyczna kolorystyka (wersja czarna).

Koncentrujemy się na sprzedaży hurtowej, dlatego też rekomendujemy składanie zamówień ze wskazaniem (w miarę możliwości) dokładnej ilości sztuk. Warto pamiętać, że wszystkie oferowane produkty obejmuje dedykowana gwarancja, mają zróżnicowaną dostępność, a dodatkowo są w atrakcyjnych cenach.

U nas zyskujesz pewność i satysfakcję z dowolnie wybranego asortymentu, a w przypadku braku dostatecznej opłacalności, przysługuje Ci zwrot pieniędzy. Polecamy także inne kolekcje dodatków kaletniczych i artykułów z tworzyw sztucznych. Ich szczegóły techniczne i dedykowane grafiki są dostępne na naszej oficjalnej stronie www.agry.pl.    

tekst, który sie rozwija

czytaj dalej