Firma Agry oferuje podstawki chroniące torby codziennego użytku i bagaże podróżne przed przetarciami. Elementy ochronne zabezpieczają dno torby i wnętrze torby przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi. Chronią przed zabrudzeniami nie tylko dno torby, ale także Naszą odzież i sprzęty znajdujące się wokół. Firma prowadzi sprzedaż hurtową podkładek pod torby oraz ochraniaczy na ramię. Dodatki kaletnicze dostępne na stronie internetowej są trwałe i solidnie wykonane. W asortymencie firmy znajdują się, także podstawki typu pukle oraz bąble.

Ochraniacze do toreb, Pukle, Odbojniki

Podkładki pod torbę ochronią Twoją drogocenną torbę i Ciebie przed zabrudzeniami. W przypadku kontaktu Twojej torebki z odzieżą nie musisz przejmować się niewygodnymi plamami. Brud i błoto nie zostanie przyniesione do Twojego domu poprzez dno torebki. Bez stresu i lęku możesz stawiać swoją galanterię na eleganckich meblach.

Podczas ważnych spotkań zachowasz nienaganny styl i grację. Nie ma takiej kwoty, której nie można byłoby wydać na dzieło sztuki jakim jest torebka. Miłość to też ciągła troska o stan Naszej przyjaciółki, która wędruje z Nami przez życie ramię w ramię. Kupując dla Niej ochraniacze będziemy mogli dłużej cieszyć się z jej towarzystwa. Podkładki ochronią dno torebki przed przetarciami i uszkodzeniami mechanicznymi.

Ochraniacze nie tylko pod torby kobiece

Podkładki mogą być używane, także jako ochrona pod torby podróżne. Na przystanku autobusowym lub na dworcu stawiamy torbę podróżną na mokrym podłożu. Wilgoć, która dostanie się do wnętrza Naszego bagażu z pewnością zniszczy Nasze ubrania. Podkładki chronią nasz bagaż przed wilgocią i zanieczyszczeniami z podłoża. Przetarcia od spodu torby mogą doprowadzić do tego, że kontakt z podłożem będzie jeszcze bardziej bezpośredni. Podkładki chronią przed uszkodzeniami i przetarciami.

Ochraniacze typu bąble polecane są do walizek twardych. Kaletnicze zabezpieczenia są trwałe i solidnie wykonane. Gwarantują bezpieczeństwo przechowywanych w walizce rzeczy. Chronią walizkę przed zarysowaniami. Ochraniacze typu podstawki i pukle polecane są częściej do bagażów materiałowych.

Ochrona nie jedno ma imię

Szczególnym rodzajem ochraniaczy są ochraniacze na ramię torby. Nic tak nie denerwuje jak obszarpane ramię torby od laptopa. Nici przy pasku od torby zaburzają estetykę i podkopują Nasz profesjonalizm. Ochraniacze zabezpieczają ramie Naszej torby przed rozrywaniem materiału. Dodatkową zaletą produktu jest to, że ramię nie "wrzyna" Nam się w ciało.

Dyskomfort podczas noszenia torby przekłada się negatywnie na Naszą pracę. Spada motywacja i chęci do pracy. Każdy chce się czuć komfortowo, tym bardziej jeżeli często użytkuje laptopa z którym musi się przemieszczać po całym mieście. Często podróż służbowa nie ogranicza się tylko do podróży między miastowych. Ochraniacze na ramię wszyte do ramienia torby zapewnią komfort podczas podróży zagranicznych. Wędrując z laptopem po zagranicznej firmie zależy Nam na tym aby jak najbardziej odciążyć Nasze ramię.

Rodzaje ochraniaczy torebkowych/bagażowych

  • Ochraniacze - pukle
  • Podstawka ochronna do toreb mała
  • Podstawka ochronna do toreb duża
  • Odbojnik- podstawka
  • Podstawka ochronna bąble
  • Ochraniacz na ramię 40mm
  • Ochraniacz na ramię 30mm
  • Ochraniacz na ramię 25mm
czytaj dalej